Hakkımızda

ADİN MEKANİK MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
“Adin Mekanik Mühendislik Mimarlık ve İnşaat” şirketinin bugüne kadar edindiği tecrübe, birikim, iş bitirme başarısı ve dinamik yapısıyla, Türkiye’nin birçok şehrinde iş yapma kapasitesine sahip bir Mekanik, Mühendislik, Proje ve Taahhüt şirketidir.
Şirketin ana hedefi, endüstriyel tesisler ve nitelikli yapıların her türlü mekanik tesisat işleri ile mühendislik bilgileri ve edinilen tecrübeleriyle hizmet vermek, büyük projelere imza atmaktır.

İnşaat, Sanayi ve Endüstriyel Tesislerin Proje ve Uygulamalarını, günümüze kadar başarıyla tamamlayıp teslim ettiğimiz projelerin gururunu da taşıyarak, vermiş olduğumuz mühendislik, uygulama, lojistik ve devreye alma hizmetlerini, sorumluluk, iş güvenliği ve kalite anlayışından ödün vermeden , büyüyen bir hacimle Türkiye’nin dört bir tarafında devam ettirmekteyiz.
Üst Yönetimi, en değerli şirket kazanımının, çalışanlarının bilgi, kapasite, beceri, yaratıcılık ve sadakatlerinin olduğu bilincindedir. Şirket içindeki çalışan profilinin yükseltilebilmesi amacıyla, özellikle üniversite mezunu ve özel yetenekli gençlere şans tanınmaktadır.
Firmamızın başarılı sonuçlar elde etmesi, markalaşması, sektöre katkı sağlıyan bir pozisyona gelmesi, üretilen işlerden şirket ve çalışanlar olarak tatmin olunabilmesi ve hedeflere ulaşılabilmesinin temel koşulunun; tüm çalışanların ortak anlayış ve işbirliğini geliştirmesi ve uygulaması olduğunun bilincindeyiz.

“Adin Mekanik Mühendislik Mimarlık ve İnşaat” olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla başarılı mekanik tesisat, yangın tesisatı, iklimlendirme sistemleri, havalandırma sistemleri, mimari projelere ve taahhüt uygulamalarında Türkiye’de ve çevresinde yer aldığımız alanlarda kaliteli işlere imza atmak ve başarıya erişmektir.

Yerli ve yabancı teknolojik ürünleri ve cihazları kullanarak ülke ekonomisine en faydalı tesisleri kazandırmak, endüstriyel tesislerde, konutlarda, AVM’lerde, cafe ve restorantlarda ve daha birçok alanda projelendirme, mühendislik hizmetleri ve danışmanlık, yangın tesisatları ve havalandırma tesislerini ülkeye kazandırmaktır.

En optimali yaratmak hedefiyle başarılı mekanik tesisat, yangın tesisatı, iklimlendirme sistemleri, havalandırma sistemleri, mimari projeler ve taahhüt uygulamaları… gibi sistemlerde müşterilerimizden edindiğimiz verileri birleştirerek, başarılı mekanik tesisat, yangın tesisatı, iklimlendirme sistemleri, havalandırma sistemleri, mimari projeler ve taahhüt uygulamalarını gerçek müşteri taleplerine empati kuran yaklaşımımızla ve kaliteli iş anlayışımızla hizmetimizi üst düzeyde veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve gerçek çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi ilke edinmiş inşaat, Sanayi ve Endüstriyel Tesislerin Proje ve Uygulamalarını, günümüze kadar başarıyla tamamlayıp teslim ettiğimiz projelerin gururunu da taşıyarak, vermiş olduğumuz mühendislik, uygulama, lojistik ve devreye alma hizmetlerini, sorumluluk, iş güvenliği ve kalite anlayışından ödün vermeden , büyüyen bir hacimle Türkiye’nin dört bir tarafında devam ettiren ve yaratan bir şirketiz.